Вологопоглинаючі придверні килимиПід час поганої погоди підтримувати чистоту і порядок в будинку або офісі стає в кілька разів складніше і займає більше часу. Бруд, що розтанув сніг, і інше сміття потрапляють в приміщення разом зі взуттям. Щоб максимально можливо скоротити потрапляння сміття в будинок і підтримки чистоти і порядку в квартирі, перед вхідними дверима повинен обов'язково знаходитися хороший вологопоглинаючий придверний килимок. Брудозахисний килимок, який чудово затримує бруд і вбирає вологу, не даючи їй поширитися по всіх кімнатах - це найоптимальніше рішення для зменшення кількості бруду, пилу і вологи, яка потрапляє в житло з вулиці.

Якісні вологопоглинаючі придверні килимки можуть застосовуватися як для місць з досить великою прохідністю людей, таких як різні офісні комплекси, торгові центри, магазини, кафе, так для звичайних житлових будинків, квартир і заміських котеджів.


Види придверних вологопоглинаючих килимів


Вологополгинаючий килим Гранд

Вологополгинаючий килим Париж

Вологополгинаючий килим Лан

Вологопоглинаючий килим Метрополіс

Вологополгинаючий килим Kleen-Tex Logo

Вологополгинаючий килим Kleen-Tex Horse

Вологополгинаючий килим Continental Mono

Вологополгинаючий килим Поляна


Одним з основних властивостей вологопоглинаючих придверних килимів, можна назвати здатність добре утримувати вологу, бруд, пил і пісок, пперешкоджаючи її подальшому поширенню. Покриття вологопоглинаючих придверних килимів має чудову стійкість до впливу поганих погодних умов і інших несприятливих впливів навколишнього середовища, і добре піддається пранню.Вологопоглинаючі придверні килимки не ковзають і не рухаються по поверхні підлоги завдяки гумовій основі.


Замовити якісні вологопоглинаючі придверні килимки за доступною ціною можна в нашій компанії.

Наші клієнти