Прибудинкові будозахисні решіткиНайбільш ефективним способом захистити приміщення від вуличного бруду є купити прибудинкові брудозахисні решітки. Вони являють собою конструкції, які встановлюються перед входом в будівлю того чи іншого типу і затримують на собі більшу частину вологи і бруду з підошви взуття відвідувачів.

Сьогодні купити прибудинкові брудозахисні решітки в Україні можна вітчизняного виробництва, безпосередньо у компанії-виробника. Це дозволяє вибрати потрібні розміри і форму виробів і замовити їх виготовлення. До вибору систем захисту і їх виробника слід поставитися відповідально, так як від цього залежить ефективність і довговічність їх застосування. Вартість, за якою можна купити прибудинкові брудозахисні решітки варіюється від багатьох факторів, основними з яких є: тип конструкції, розміри, виробник. Розрахунок розмірів здійснюється в м². Видалення накопичилася бруду може проводитися шляхом скручування решітки або напором проточної води, в залежності від особливостей тієї чи іншої конструкції.


Види прибудинкових брудозахисних решіток


Брудозахисна решітка Льон

Брудозахисна решітка Нова

Брудозахисна решітка Скраб

Брудозахисна решітка Хвиля

Брудозахисна решітка Хвиля-М

Сталева чарункова решітка


Види брудозахисних решыток мають зони застосування, а саме:


Якщо Вам необхідно вигідно купити прибудинкові брудозахисні решітки високої якості, то звертайтеся в компанію «ЮКРЕЙН ПРОДАКШНЗ».


Наша компанія пропонує надійні брудозахисні системи власного виробництва. У нас представлений широкий вибір решіток, вологопоглинаючих килимків, модульних і гумових покриттів а багато іншого. А лояльні ціни дозволяють купити прибудинкові решітки або іншу продукцію абсолютно недорого. Ми здійснюємо установку грат, а також їх доставку по Україні. Такі умови роблять співпрацю з нами для кожного вигідним і зручним. Бажаєте швидко купити придверні решітки за вигідною ціною? Тоді звертайтеся до нас!

Наші клієнти