Як правильно підійти до покупки брудозахисної придверної решіткиДля чого потрібні брудозахисні придверні решітки і де вони використовуються, а також як правильно купити брудозахисні придверні решітки.


Брудозахисні придверні решітки діляться на такі види:


- брудозахисна решітка "Льон"

- придверна решітка "Нова"

- придверна решітка "Скраб"

- брудозатримуюча решітка "Хвиля" та "Хвиля-М"

- брудоочисна сталева решітка


Деякі з них, придверні решітки "Льон" та придверні решітки "Нова" мають варіанти наповнення. Наповнення може бути в таких варіантах:

У брудозахисної решітки "Льон" детальніше

У брудозахисної решітки "Нова" детальніше


На різних об'єктах використовуються різні види придверних решіток і відповідно різні види наповнення

Розмір і наповнення брудозахисної придверної решітки залежить безпосередньо від прохідності людей в день на об'єкті, через систему брудозахисту.

Ми враховуємо всі побажання замовника за розміром, формою, наповнення системи, а також пропонуємо своє бачення облаштування вхідної групи об'єкта, системами брудозахисту.

До вибору брудозахисної придверної решітки потрібно дуже відповідально і правильно підійти, тому-що брудозахисні придверні грати в першій зоні очищення бере на себе перший і основний удар по видаленню бруду з підошов відвідувачів.

Купити брудозахисні придверні решітки Ви можете у нас, так як компанія "Майстер Плюс" є виробником систем захисту від бруду, а тим самим Ви отримаєте якісний продукт за доступну ціну.

Наші клієнти